IndexCalendarMAN/FAQSoekLedelysGebruikersgroepeRegistreerTeken in
Neem asb kennis dat hiermee dit amptelik aangekondig word dat die KVB Forum sal skuif, gaan na die kaapsevryheidsburgers.org blad en volg die Forum skakel
Latest topics
» BYMEKAARKOM DAG
Sat Sep 25, 2010 4:28 pm by findmy012

» WAARSKUWINGS VLAKKE TOV SEKURITEITS STATUS
Sat Sep 25, 2010 4:27 pm by findmy012

» VROU IN HUIS VERWURG DEUR SWART ROWERS
Sat Sep 25, 2010 4:27 pm by findmy012

» FORUM WILL BE CLOSING!!!!!!
Sun Sep 05, 2010 9:38 pm by KVB000000002

» ANC GEORGANISEERDE MISDAAD SINDIKAAT IN BLOU TERREUR UNIFORMS
Tue Aug 24, 2010 9:02 pm by KVB000000002

» AND RATCONTROL
Tue Aug 24, 2010 8:58 pm by KVB000000002

» N DAG IN DIE LEWE VAN N BLANKE INWONER IN N WIT PLAKKERSKAMP
Thu Aug 19, 2010 10:38 pm by KVB000021133

» STAKENDE BOBBEJAANTROP OPPAD OM LAND SE EKONOMIE TE KELDER
Tue Aug 17, 2010 11:12 pm by KVB000000002

» WAAR IS DIE POSTE?
Tue Aug 17, 2010 10:50 pm by KVB000000002

Top posters
KVB000000002
 
KVB000000001
 
KVB000000005
 
KVB000021142
 
KVB000021126
 
KVB000021133
 
Arend
 
Admin
 
Ridder Van Die Langpad
 
KVB000021107
 
Wie is Aanlyn
Daar is slegs 1 gebruiker aanlyn :: 0 Geregistreerd, 0 Versteek en 1 Gas

Geen

Meeste gebruikers ooit aanlyn was 48 op Sat Apr 23, 2011 6:16 am
Statistics
Ons het 175 geregistreerde gebruikers
Die nuutste geregistreerde gebruiker is GK63

Ons gebruikers het altesaam 3166 artikels geplaas in 1809 subjects
SA Topsites
SA Topsites
::

      
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
 
Tue 01 May 2018
 
Wed 02 May 2018
 
Thu 03 May 2018
 
Fri 04 May 2018
 
Sat 05 May 2018
 
Sun 06 May 2018
 
Mon 07 May 2018
 
Tue 08 May 2018
 
Wed 09 May 2018
 
Thu 10 May 2018
 
Fri 11 May 2018
 
Sat 12 May 2018
 
Sun 13 May 2018
 
Mon 14 May 2018
 
Tue 15 May 2018
 
Wed 16 May 2018
 
Thu 17 May 2018
 
Fri 18 May 2018
 
Sat 19 May 2018
 
Sun 20 May 2018
 
Mon 21 May 2018
 
Tue 22 May 2018
 
Wed 23 May 2018
 
Thu 24 May 2018
 
Fri 25 May 2018
 
Sat 26 May 2018
 
Sun 27 May 2018
 
Mon 28 May 2018
 
Tue 29 May 2018
 
Wed 30 May 2018
 
Thu 31 May 2018